Reference

Pavlína Olšáková

"U Vojty jsem vždy obdivovala jeho energii a pozitivismus. Vojta umí lidem dobře naslouchat a zároveň je vede k tomu, aby si sami určili, co bude další akční krok. Pokud potřebujete, najít směr pro váš tým, pak je Vojta tím správným kapitánem, který umí lidem ukázat, jak může každý přispět k tomu, aby vaše týmová loď plula správným směrem. Vojta má bohaté zkušenosti a také vzdělání z oblasti osobního rozvoje a světa startupů, co však na Vojtovi oceňuji nejvíc je jeho přirozený mentorský talent.

Jan Neuman, NenoVision, s.r.o.

Vojta nás provedl přípravou na strategický workshop vč. ujasnění si cílů a výstupů, navrhl nejvhodnější formu a pak nás samotným workshopem provedl. Výsledkem byla splněná očekávání, výstupy, které jsme potřebovali získat. Spolupráce byla velmi příjemná a efektivní. Jsme rádi, že jsme si nechali s facilitací celého workshopu poradit od někoho se zkušenostmi a nedělali jsme si to sami. Přidaná hodnota Vojty byla zcela jednoznačná. Spolupráci dalším mohu jen a jen doporučit.

Michal Dunajský, ConWe, s.r.o.

„Konzultace s Vojtou byly jedním z impulzů pro náš vstup do, nám do té doby zcela neznámého, světa podnikání. Každá schůzka pod jeho vedením nás posouvala dál k touženému kroku - rozjet svůj vlastní byznys. Pod jeho vedením jsme se nebáli řešit a rozebírat do podrobností žádné z témat, které si musí tým budující vlastní firmu vyřešit. Vojtu jako mentora můžeme rozhodně doporučit.“

Tomáš Horáček, Smartsupp, s.r.o.

„S Vojtou jsme prošli řadou hodnotných konzulrací a pomohl nás napojit na ty správné lidí. Později, když jsem se stal Product Managerem ve Smartsupp mi Vojta pomocí koučingu a mentoringu pomohl rozvíjet moje manažerské schopnosti, které jsem úspěšně aplikoval do praxe. Vojta vám dokáže velmi empatickým způsobem pomoct podívat se na problém z různých úhlů a pokládá takové otázky, že máte dojem, jako by výsledné řešení vlastně byla hračka.“

Lukáš Hrdlička

„Navigování týmů i posádek správným směrem jde Vojtovi výborně. Vedl programy s mezinárodním přesahem, kde mnoho firem nalezlo odpovědi i cesty k další expanzi. Vojtův enthusiasmus přivedl mnoho lidí k osobnímu rozvoji, podnikatelskému myšlení a k schopnostem tvořit vlastní budoucnost. Měl jsem možnost být s Vojtou v obou rovinách. Jak na moři, tak i v přednáškových místnostech a rozhodně doporučuji, aby byl kapitánem i vašich důležitých rozhodnutí pro další směřování.

Veronika Šancová, Prototýpci, z.s.

„Vojta má dar slova, příjemný a kultivovaný projev a facilituje s lehkostí, jistotou a pevností. Vždy dokázal stát nad situací a díky perfektnímu čtení skupiny se mu dařilo zajistit, abychom i obtížnými místy prošli s
úspěchem i v případě, že se setkání chvílemi ocitala v patové situaci. Vojta byl vždy perfektně připraven a v případě potřeby dokázal okamžitě nabídnout kreativní řešení komplikované situace.

Vláďa Sedlařík

„S Vojtou jsem se při koučování cítil velmi přirozeně a mám v něj plnou důvěru. Ujasnil jsem si hlavní myšlenky, jak dál pokračovat v danému problému, kterému jsem čelil. Předtím jsem si nebyl zcela jist kde v daném problému s řešením začít, ale po koučingu s Vojtou jsem cítil úlevu a měl jsem jasný plán.

Kristýna Zámorská, SODEXO

„S Vojtou jsem strávila několik koučinkových sezení a pokaždé jsem odcházela přesně s tím, co jste v tu chvíli potřebovala - konkrétními kroky a plánem co dál. Velmi jsem ocenila Vojtův velmi lidský a empatický, ale přitom věcný a praktický přístup.

Adam Trnka

„Vojta byl pro nás velmi cenným mentorem a rádcem v průběhu celé spolupráce. Díky skvělým organizačním a komunikačním dovednostem byl pro nás velkou oporou. Moc rád jsem s ním spolupracoval a můžu ho doporučit jako cenný zdroj inspirace a podnětů i pro vaši firmu.“

Martin Zadražil

"Měl jsem tu čest být s Vojtou jako kapitánem dvakrát na lodi. I kritické situace řeší s klidem a pohodou. Vojta je skvělý parťák, kterému lze věřit."

Sylvie Schimedová, EKO Gymnázium

Byla jsem účastna mnoha konferencí, zasedání, jednání, která Vojta facilitoval a vždy naprosto perfektně a profesionálně. Byla to velká škola i pro mě, sledovala jsem, jak Vojta dokázal efektivně a nekonfliktně řídit komunikaci, provést nás našimi úkoly, dosáhnout cíle komunikace a ještě k tomu ke spokojenosti všech účastníků.